Жіночність

Чому потрібно цінувати те, що маєш зараз або чому без подяки далеко не виїхати

Всі ми в тій чи іншій мірі, хоч раз в житті згадували такий вислів, як “що маємо не зберігаємо – втративши плачем”, але коли все йде досить добре, коли ти не маєш бід і негараздів, то й згадувати про нього нема чого. Між тим, ця цитата добре відображає той момент, коли ми повинні пам’ятати про подяки до Всесвіту, до всього того, що ми маємо і одержуємо, хто оточує нас. Але чому так? Чому без подяки нікуди далеко не поїхати? Давайте подивимося.

energyofreiki – вільний доступ

Насправді, багато законів і життя людини побудовані на обмінах енергією: закон відплати, закон “шлагбаума”, закон обміну енергій, закон тяжіння, закон подяки і т. д. Все в цьому світі підвладне енергій і ми з вами. Якщо говорити про те, чому людина не має подяки до всього того, що отримує і має зараз, а потім, коли втратить починає розплачуватися, то це борги і філософське питання, адже людині завжди всього мало, а коли його оточує тільки те, що він хоче і бажає, то він починає сприймати це як належне. Ні, я говорю не зовсім про ті блага, наприклад, телефонах, машинах, дачах – адже є цінності і більш важливі, наприклад, це ваше здоров’я або здоров’я близьких вам людей, хоча і матеріальні блага повністю підпорядковані законам подяки. І довгий період часу людина просто не може зберігати все це, не повертаючи частку енергії назад у Всесвіт, хоча б з вдячністю.

Або, виходить зворотний ефект, адже з тим же законам Всесвіту у людини завжди забирається десятина у відповідь на те, що він хоче чи бажає – це є своєрідна плата. Наприклад, за матеріальні блага завжди доводиться платити чимось іншим, як і за будь-своє “хочу”. Наприклад, у вас з’явилося сильне бажання до чого небудь: наприклад, “Я хочу схуднути” – іноді, виголошена ця думка про себе дає не зовсім хороший оборот, але енергія вже запущена (я зазвичай остерігаюся вираження “я хочу”, бо результат буде непередбачуваним – якщо дана фраза подіяла і пішла в оборот, то мною це відчувається на рівні інтуїції – тобто ти розумієш, що твоє прохання пішла на рівні підсвідомості). Так, у мене був такий досвід і довелося платити здоров’ям – так, це своєрідна плата. І поки ти не почнеш мати вдячність до всього отриманого і того, що маєш назад нічого не отримати, а надалі можна побачити, як починаєш втрачати набагато більше, ніж маєш.

Як почати мотивувати себе на подяку? Не потрібно думати про те, що могло б бути ще гірше, варто думати про те, що маю я зараз бачу кожен день і отримую. Що може послужити каталізатором подяки, адже це повинно бути не тільки слово “дякую”, а швидше емоція, що ви відчуваєте і відправити у Всесвіт, а з посилом позитивної енергії і ви будете отримувати більше, так як за іншим законом “подібне притягує подібне”.

Просто озирніться на хвилину навколо себе і подивіться, що життя не така погана, як могла здаватися вам раніше. Цінуйте кожен момент, що проживаєте. А як ви вважаєте – діліться своєю думкою