Успіх

Головні правила особистого щастя конкретної людини

Представляємо вашій увазі 9 обов’язкових життєвих принципів – Білла Гейтса, одного з найбільш видатних людей сучасності.

1. Принаймні, незважаючи ні на що, без будь-яких обговорень – щоденне прийняття ванни. Не важливо, що за проблеми в житті – юридичні, соціальні або ж які-небудь культурні негаразди – щоденний похід в ванну – це постулат.

2. Необхідно чистити зуби, як мінімум вранці. В ідеалі ж, вранці і перед сном, коли ви впевнені в тому, що більше нічого в ваш організм більше не надійде – ні рідкого, ні твердого.

3. Ніколи не лягайте спати без перевірки схильних до нещасних випадків областей дому: кухня, ванна; перевірте вхідні двері. Можливо, що я трохи упереджений, але цьому є у мене виправдання – кілька разів мій будинок був пограбований і я не хотів би побажати вам того ж.

4. Випийте склянку води, як тільки прокинетеся вранці, щоб очистити шлунок і підготувати своє тіло до “роботи”.

5. Ніколи не їжте нічого важкого після 6:00 вечора. І повірте, що ожиріння – це найменше з потенційних проблем з-за вечірнього прийняття їжі.

6. Виконуйте 10 хвилин вправ кожен день. Функціональні тренування це важливо і який-небудь тренажерний зал для цього зовсім не обов’язковий. Досить пострибати на скакалці, поприсідати, повіджиматися – досить елементарних тренувань.

7. Хоча б по 30 хвилин в день приділяйте вивчення чого-небудь нового. Це може бути фраза на іншому мовою, це може бути якась концепція думки, теорія або питання, що вас мучив колись- не важливо. Ми живемо в 21-м столітті і отримати доступ до будь-якого роду інформації можна всього за пару кліків – користуйтеся цим.

8. Намагайтеся планувати свої дії і ставити собі цілі / завдання протягом дня, виконуйте які будь-якою ціною.

9. Ну і в кінці дня, якщо є можливість, то повечеряйте зі своєю сім’єю, а якщо ж немає, то хоча б приділіть час телефонної розмови зі своїми близькими.

Цінуйте те, що у вас є!