Суспільство

Історії смішних побачень

Часто до мене на консультації приходять дівчата, які розповідають дуже кумедні, а часом і безглузді історії їхніх перших побачень.

Я вирішив зробити добірку спеціально для вас, щоб ви побачили те, що смішні речі часто-густо. Імена головних героїнь будуть змінені.

Історія Світлани

Ми зустрілися в парку опівдні, він видався мені симпатичним, і я видихнула з полегшенням, адже до цього ми спілкувалися тільки по листуванню. Ми розмовляли з ним кожен день і у мене не було сумнівів у тому, що він достатньо адекватна людина. Наша прогулянка тривала три години, а пізніше ми зайшли в магазин. Тоді він запитав: “Ти любиш шоколад? ” Звичайно, я відповіла позитивно, і він взяв плитку смачного шоколаду і поніс на касу. Коли ми вийшли з магазину, то сіли на лавочку в. він сам з’їв весь шоколад, не запропонувавши мені ні шматочка.

Історія Ольги

Нас познайомили спільні друзі. З самого початку наше перше побачення не заладилося: він дивно дивився на мене, жартував якось гидко, все це було схоже на якусь маленьку катастрофу. Коли ми зайшли в кав’ярню, я сама оплатила свою каву, а здачу у вигляді 50 рублів, яку я хотіла залишити на чай бариста, він забрав зі словами: “Я люблю гроші” і пішов.

Історія Ангеліни

Ми часто бачилися з ним в університеті і як-то раз він покликав мене гуляти в парк. Все це було б чудово, якби не погода в той день: холодно, хуртовина, температура повітря наближалась до -30 градусів. Перше, що мені здалося дивним, так це те, що він попросив повернути мене гроші за автобусний квиток. А коли ми гуляли, і я дуже змерзла, то запропонувала йому зайти в найближче кафе, щоб випити каву і погрітися. На що він відповів мені: “Іди, а я тебе почекаю тут”. Довелося якомога швидше закінчити це побачення.

Історія Вікторії

Все почалося як у казці: він покликав мене в ресторанчик, вів себе так галантно, смішно жартував та й взагалі здався мені досить приємним людиною. А найголовніше – він подарував мені красивий букет троянд, який особливо сильно мене порадував. Після вечері ми вирішили з ним прогулятися, він проводив мене до дому і запитав: “чи Можу я сподіватися на продовження цього прекрасного вечора? Можна я в тебе переночую? ” Я відмовила йому, тому він забрав з моїх рук букет квітів, розвернувся і пішов на захід.

Історія Вероніки

Наше побачення відбулося в кінотеатрі, він купив квитки онлайн, ми сіли на останній ряд і світло згасло. Все йшло добре, але раптом на середині фільму він нахилився до мене і прошепотів: “Тут темно, гроші за квиток віддаси потім”. А після сеансу ми зайшли в кав’ярню, де він попросив мене дати йому грошей, щоб він заплатив за нашу каву. Зі словами: “Я ж мужик”, він забрав з моїх рук купюри і купив нам дві чашки капучино. Гроші він, звичайно ж, мені не повернув.

Історія Христини

Один хлопець запропонував зустріти мене біля мого будинку, щоб потім ми змогли піти погуляти. Коли я вийшла з під’їзду, в його руці вже була баночка з алкогольним напоєм. Він попросив постояти мене з ним під’їзді, поки він п’є його, так як на вулиці було дуже холодно. Це вже дуже насторожило мене, але після прогулянки, коли ми зайшли в метро, він побачив, що поїзд збирається від’їжджати, скочив у нього і поїхав, а я залишилася стояти, дивлячись йому вслід.

Історія Тетяни

Як-то раз я чекала одного молодого чоловіка під її під’їздом в лютий холод 40 хвилин. Коли він вийшов, то пояснив свою затримку тим, що довго не можу придумати, що йому надіти. Потім ми гуляли близько 12-ти годин, не заходячи в один заклад, він постійно запитував: “Куди підемо? ” А після всього цього, ми сіли на лавочку, потім він приліг на неї і заснув.