Успіх

Рецепт для щасливого життя

1 – Прощення. Утримання негативних емоцією не принесе вам ніякої користі. Краще відпустити і рухатися далі. Іноді це життєво необхідно – “вирізати” людей для гармонійної картини вашого щастя. І не забувайте про те, що всі схильні робити помилки.

2 – Кави. Це особисте, але кава робить мене щасливим. Просто так. Щоранку я з нетерпінням чекаю цієї теплої чашки, щоб заспокоїтися і зібратися з думками.

3 – Секс. Секс є дуже важливим елементом для щасливого життя людини. Якщо ви нехтуєте цим пунктом, то знайте, що з появою у вас сексу з тією людиною, з якою вам приємно перебувати – ваші показники радості і щастя різко зростуть.

4 – Дружба. Не можна тягнути таку важку ношу, як наше життя поодинці – завжди добре, коли є той, хто може з вами розділити як смутку, так і радості. Дружба – це емоції, радість, переживання, підтримка, співчуття, спогади.

5 – Творчість. Іноді я відчуваю себе самим бездарним людиною на землі. Творіть – малюйте, моделюйте, креслите – все, що завгодно, до чого душа лежить – лише б були зайняті руки. Мало того, що це сприяє одержанню задоволення від самого процесу, так ще й справляє на вас масу інших позитивних впливів. Не забувайте про те, що дрібна моторика рук сприяє розвитку інтелекту.