Всесвіт

Властивості метеоритів і зміна їх кольору

Насправді, безліч досліджень дозволили визначити основні фізичні властивості метеоритів. Тобто особливості, характерні для них поза хімічної взаємодії. До них відносяться, наприклад, температура плавлення, щільність, твердість і колір.

За даними вчених, різні види метеоритів мають різну щільність. Наприклад, залізний тип в середньому володіє щільністю 7,72 г/см3. У той час як кам’яні мають середній фізичний показник відношення маси до об’єму тіла дорівнює 3,54 г/см3.
Втім, якою б не була , він набагато важче будь гірської породи . Так як його будова в більшій мірі має никелистое залізо, ніж земні освіти.

Чому на небі видно метеорити різних кольорів?

Напевно зрозуміло, чому видно і від чого вони горять, згоряють. Відповідь проста – при русі крізь вони і повітря навколо них нагріваються, тобто відбувається згорання.
Насамперед, колір потрапляють на Землю тіл залежить від їх ступеня розжарення. Вважається, що повітря нагрівається настільки, що молекули кисню змінюють свою будову і створюють відображення зеленого відтінку.
Насправді, зелений метеорит явище не рідкісне. Але видний під час падіння змінюється колір на помаранчевий при наближенні до поверхні. Така зміна відбувається із-за різкого і швидкого згоряння.
Між тим, через якийсь час знаходження космічного об’єкта на Землі, речовина окислюється і стає іржавим, бурим кольором.

Що цікаво, колірна характеристика обумовлена, звичайно ж, хімічним складом, а також швидкістю руху об’єкта. Так от зелений метеорит, як правило, містить велику кількість магнію. У тому випадку, коли структура метеорита багата залізом, він буде горіти жовтим кольором.
А ось швидкість польоту впливає на насиченість та інтенсивність фарбування. Чим стрімкіше рух, тим вона яскравіше горить.

У деяких випадках, за діаметром і глибиною кратерів навіть візуально можна відзначити їх масштабність. Очевидно, що вага і розміри метеоритних тіл, що надають прямий вплив на розмір заглиблень поверхні, що утворюються при їх падінні.

Зрозуміло, характеристика і властивості будь-якого тіла залежать від походження та змісту, а в складі метеоритів знаходяться в основному мінеральні і металеві елементи. Власне кажучи, вони і впливають на особливості цих космічних об’єктів.

Що цікаво, люди надають велике значення навіть самим маленьким речей. А якщо вже говорити про таку подію, як падіння позаземних об’єктів, то тут ще складніше. Багато вірять, що метеорит має магічні властивості.
Вважається, що метеоритний камінь має здатність забирати негативну енергію, наповнювати ауру людини позитивною.
Більше того, існують талісмани і амулети з метеоритів, які приносять удачу, підвищують життєву енергію, знімають втому, заспокоюють і приносять легкість і безтурботність.