Жіночність

Вправа для розслаблення, підвищення концентрації. Воно покращує пам’ять і допомагає думати

Іноді втому набагато сильніше на нас впливає ніж нам здається: зменшується працездатність, з’являються проблеми з концентрацією, ми не можемо знайти нові ідеї і запам’ятовувати те, що необхідно. Тому, час від часу нам рекомендують використовувати вправи, які не тільки допомагає відпочити, але і розворушити нас до роботи: допоможуть думати і запам’ятовувати все швидше і чіткіше. Яке вправу можна спробувати робити протягом 1-2 хвилин і швидко розслаблятися.

ok – вільний доступ

Як ви вже зрозуміли – це така вправа, як синхронне малювання або запис тексту. Мабуть, перший варіант буде трохи легше, а от з другим, а саме листом доведеться постаратися. Але ви вільні самі вибирати те, що ви хочете отримати від вправи відпочинок або розвиток. Природно, що на початку вправа буде доставляти дискомфорт і проблеми, але ви намагайтеся менше думати в процесі вправи, просто спочатку дайте рук звикнути до того, що ви робите і що пишете/малюєте щось не активної рукою.

Дані вправи спрямовані на те, щоб допомогти нам думати, відпочивати, а синхронізуючи в роботі дві руки ми покращуємо пам’ять, увагу та концентрацію. Вважається, що подібні вправи і гімнастики використовувалися філософами давньої Греції, для того, щоб думати можна було активніше, але звичайно підтвердити це важкувато. Однак, можна спробувати і зрозуміти, що вправу і правда непогано справляється з поставленим завданням.

Недоліків, та їх не багато і майже немає, але ми пам’ятаємо, що якщо є проблеми, то спочатку варто поговорити з фахівцем про практику, яку ви збираєтеся робити.

Що потрібно робити:

ok – вільний доступ

Для вправи візьміть чистий аркуш паперу і ручки в кожну руку. Починайте малювати одночасно двома руками – це може бути щось симетричне, або навпаки різне. Не намагайтеся зробити шедевр – все одно це малоймовірно, так як потрібна звичка. Можете почати з простих фігур і просто малюйте, розслабляйтеся, відчуйте, що вам дійсно доводиться прикладати зусилля, щоб зробити вправу. Зазвичай на це йде 1-2 хвилини, але ви можете збільшувати час практики, якщо вам це потрібно.

Разом з цим мені ще подобається доповнювати цю практику ось таким вправою, де ваша задача вимовити вголос колір, яким забарвлене слово, а не те, що написано. Спробуйте – це досить цікаво, хоч і здається дуже простим.

А ви знайомі з такими вправами – діліться своєю думкою