Жіночність

Я – кіт або як зберігати спокій в ситуаціях, коли вас виводять на емоції

Візуалізації дуже прості і що найголовніше – вони дійсно працюють. Особливо, коли тобі потрібно зберігати спокій в моменти, коли це зробити дуже важко. Я дуже часто користуюся візуалізаціями, різними техніками, щоб можна було більш менш зберігати хоча б зовнішній спокій. Наприклад, ви хочете зберігати зовнішній спокій при спілкуванні з энерговампирами або просто бачите, що людина виводить вам на емоції. В такому разі мені допомагають такі практики, як візуалізація, наприклад, “Я – кіт”. Давайте поговоримо про це вправі і чим він може допомогти.

Дуже часто, щоб дати зрозуміти энерговампиру або людині, яка свідомо вас намагається дратувати, що від вас нічого не отримати достатньо просто не проявляти ніяких емоцій, хоча б зовнішніх і це відмінно допомагає, якщо від вас звикли живитися емоційним станом і енергією. Звичайно для нас це не дуже приємно, коли тебе використовують, як енергетичний резерв, тому в цілому досить корисно вміти стримувати себе і залишатися спокійним у будь-який з моментів.

І різні техніки візуалізації як раз припадають до речі. Вони дуже прості, але тим не менш пару раз вам доведеться повторити вправу може навіть перед дзеркалом, щоб потренуватися і зрозуміти, як вправа допомагає вам зберігати відчуття комфорту. Я, вже не раз ділилася подібними техніками візуалізацій, наприклад, камінь чи лялька, але постійно їх робити нудно і можливо комусь сподобається інший варіант вправи. І нам тут допоможе ваш власний вихованець.

Перше, що потрібно зробити – це вивчити його поведінку, адже кішки в більшості своїй залишаються спокійними в різних ситуаціях, ось і ми повинні брати приклад. І просто подивіться, як спокійний ваш вихованець – і ваше завдання полягає в тому, щоб у складних емоційних ситуаціях поставити себе на місце кота. Тобто, щоб у вас склалося враження, що ви кіт, якого нічого не турбує, ви спокійні і емоційно стійкі.

Як робити практику – давайте подивимося:

Вправа зробити досить просто:

  • Прийміть зручне положення: сидячи або стоячи
  • Постарайтеся уявити, що ви кот – ви лежите, сидите і вам абсолютно все одно, що вам говорять. Просто уявіть це стан спокою і гармонії, коли бачите розслаблену кішку – ваше завдання стати тиким в своїй уяві
  • Тримаємо стан спокою поки потрібно, після чого прибираємо цю візуалізацію/стираємо в своїй уяві і йдемо далі