Жіночність

Як сила думки допомагає змінити себе і зовнішність. Які є варіанти і 1 вправа, що мені подобається

Здавалося б, що змінити себе силою думки неможливо, але наше тіло набагато чутливішими на думку, ніж ми думаємо. Так, наприклад, існує “синдром студента – медика”, коли людина навчається і чує про існуючу в природі фізіологічної проблеми, то неусвідомлено починає накладати її на себе, плюс гнаний страх усе це посилює і як підсумок людина отримує те, про що наполегливо думав і боявся. Та й протягом звичайному житті ми часто використовуємо роботу підсвідомості, просто цього не помічаємо. Тому сказати про те, що змінити силу думки можливо і для цього існують різні вправи, медитації і візуалізації. Давайте поговоримо сьогодні про те, як сила думки може змінити нас і нашу зовнішність. Які є варіанти? Яке 1 вправа мені подобається? Дивимося.

Змінюють зовнішність багато факторів, і це не тільки час, але ще і думки, почуття і емоції. І перший варіант зміни зовнішності ґрунтується на роботі фізіогноміки. Для тих, хто не знає поясню: фізіогноміка – це наука, яка розповідає про людей майже все по його зовнішності і особі. Тому варто сказати, що будь-які негативні думки людини: злість, заздрість, агресія, образа відкладається на обличчі і надає характерні риси обличчя саме для тієї емоції або думок, що постійно є у нас в голові. Наприклад, якщо людина меланхоличен, то у нього буде така особливість, як опущені куточки губ або очей. А ось людина суцільно негативний буде мати риси обличчя загострені і більш темний тон особи. Саме тому ми інколи можемо відразу сказати що-небудь про людину, яка тільки-тільки до нас підійшов. Ви прочитаєте його неусвідомлено, на рівні підсвідомості.

Тому, перше правило краси зовнішності і молодості – це гармонія душі і мінімум негативних емоцій (вони можуть бути, але деякі доходять до того, що просто живуть ними).

Другий момент, який впливає на зміну зовнішності це власні слова, візуалізація, негатив в свою сторону. Справа в тому, що будь-які наші думки, образи в голові і слова впливають на фізичне тіло і не тільки на здоров’я, але і на красу, зовнішність. Чому? Та тому, що підсвідомість все це зчитує і дає тілу команди на виконання. Якщо ви кажете: “у мене великий ніс, то він таким і буде в кінцевому рахунку, або “Я стара” – так ви будете бачити себе таким, і старіти людина буде швидше.

Як бачите і в першому випадку, і в другому велику роль відіграє власна думка і емоція.

Але які є техніки для зміни зовнішності і яке вправу мені подобається:

Для того, щоб змінювати зовнішність і самого себе існує багато технік серед яких частими є: медитації, візуалізації, робота з уявою. Тобто, таким чином за допомогою думки людина усвідомлено дає команди свого фізичного тіла і його виконує. Є навіть практики щодо зміни відтінку та кольору очей за допомогою думки. Так, це довго, клопітно, але якщо людина хоче, то мало що може його зупинити.

Мені серед усього різноманіття подобається одну вправу. Воно робиться ввечері, коли ми засинаємо і його великий плюс в тому, що ми не витрачаємо багато часу. Суть вправи полягає в тому, що ви лягаєте, закриваєте очі і починаєте уявляти себе таким, яким ви хочете. Не бачите, а хочете. Це та мотивація, і допомогу самому собі в зміні зовнішності. Наприклад, ви хочете зробити колір очей яскравіше – так от це і уявляйте. Уявляйте самого себе так ніби ви вже маєте те, що вам хочеться. Поправочка: багато можуть представляти себе в образі якоїсь знаменитості або конкретної людини. Ось цього робити не потрібно, так як відбуватися накладення чужого егрегора на ваш власний. Тільки самого себе з тим, що хочете саме ви: наприклад, здоровим, молодим, активним, ви хочете фігуру. Ось і уявіть, що ви вже такий і є. Поступово підсвідомість починає посилати фізичного тіла команди і змінювати його на краще.