Успіх

9 законів мужності

Хто такий справжній чоловік? Що таке мужність? Як визначити, що поруч з вами знаходиться справжній мужик, а не мамин синок або безвольний домосід? Легко!

1. Не займайтеся сексом з дівчиною без почуттів, і вже тим більше, не зустрічайтеся. Це неповага, як до неї, так і до самого собі.

2. Любіть своїх батьків. Як не крути, скільки б вам років не було, для них ви все одно залишаєтеся маленькою дитиною, адже вони пам’ятають всі моменти, не завжди приємні – від першого “походу” під себе до рішення жити самостійно і люблять від цього вас не менше – приймають таким, яким ви є.

3. Особиста гігієна має велике значення. Стригти нігті, користуватися дезодорантом, чистити вуха, чистити зуби, приємний парфум і багато іншого. Це потрібно не стільки для оточуючих – хоча і це важливо, скільки для вас самих, адже відчувати себе ви будете значно впевненіше.

4. Будьте приємні і часто посміхайтеся. Це додасть очок, коли справа доходить до перспективи знайомства з жінкою. Ну, зрозуміло, без фанатизму і ідіотизму, а також не забувайте про дотепності.

5. Коли ви лаєтеся зі своїм чоловіком / дружиною або подругою, ніколи не перераховуйте матеріальні подарунки, які ви купували їй або гроші, які ви витратили. Це дріб’язково і виставляє вас не в кращому світлі. Думайте, перш ніж щось говорити.

6. Не витрачайте занадто багато часу на порно. Справжній секс не такий. Це як науково-фантастичні фільми, які ви бачили з великою кількістю відеомонтажу.

7. Ніколи не балуйте своїх дітей або кохану жінку тільки тому, що у вас є гроші. У цій справі головне розумний підхід, а не можна балувати.

8. Вмійте організовувати свій час, навчіться керувати своїми фінансами, якщо ви ще не умете. Слідкуйте за собою і знайте, що існує така річ, як емоційний інтелект, яка працює не гірше харизми.

9. НІКОЛИ не ображайте, і вже тим більше, не бийте жінку! Ніколи, запам’ятайте, ніколи!