Успіх

Прості правила для щасливого життя

Представляємо вам 6 корисних порад для того, щоб зробити ваше життя щасливішим! Дотримуючись хоча б одного пункту, з перелічених нижче, ви відчуєте в собі значні зміни – зміни в кращу сторону.

1. Лягайте спати і прокидайтеся в один і той же час кожен день. Намагайтеся спати від 7-ми до 9-ти годин на добу.

2. Відмовся від цукру. Різниця у вашій ясності розуму і здоров’я буде феноменальною.

3. Почніть приділяти час своєму здоров’ю, навіть якщо це всього лише 15-ти хвилинна прогулянка. А якщо ще й зарядку вранці робити, то ваш організм, як і ваше самопочуття, буде вас тільки радувати.

4. У напруженій ситуації спробуйте зробити глибокий вдих, потім видих і тільки тоді приймайте рішення, якщо воно не терпить зволікань. При цьому, роблячи вдих, намагайтеся подивитися на ту чи іншу ситуацію з різних сторін і оцінити її об’єктивно.

5. Не скупити на комплементи! Якщо хтось із ваших колег / друзів обзавівся милими обновочками, то будь ласка, відзначте це незначне, здавалося б, подія. І вам приємно, і того, кому адресований комлемент, теж добре. Не кажучи вже про всіх інших плюсах. Дрібниці – це важливо! Головне не переборщувати.

6. Навчитися заощаджувати гроші. Навіть якщо це якихось 100 грн. в день – не важливо, просто покладіть їх на якийсь свій рахунок, або ж, приміром, перевід в долари, щоб при бажанні їх витратити – у вас не було до них доступу. Зберігати гроші в доларах, на даний момент, крім того, що економічно вигідно, так ще і ви не зможете їх витратити на імпульсивні покупки, оскільки їх доведеться попередньо обміняти, а це вже, самі розумієте: дійти до обмінника, відстояти в черзі. Не витрачайте свій час і гроші в пусту!

Любіть, поважайте себе та оточуючих вас людей – це найважливіший ключ до щастя. Але, зрозуміло, тут як і в усьому – головне розумний підхід і без надлишків.