Суспільство

Як уникнути дурниці в любові?

Практично кожна жінка хоч раз в житті вимовляв фразу: «Ну як я могла в нього закохатися? Який же сліпий я була. . . » Дійсно, досить часто ми, обманувшись першим враженням про людину, вже через якийсь час розуміємо, що з-за свого дурного почуття наламали чимало дров. Ще гірше, коли ми, зрозумівши, що у відносинах щось не так, продовжуємо вперто вірити, що все може змінитися в кращу сторону.

Сліпота закоханості

Можна довго сперечатися, чому наш погляд приковує той чи інший чоловік. Чому раптом абсолютно незнайома людина здається рідним і близьким, з яким – хоч у вогонь, хоч у воду. Хтось говорить про феромонах, хтось- про підсвідомих образах, які формуються ще в ранньому дитинстві. Але факт залишається фактом: на першій стадії відносин гормони настільки потужно впливають на нашу здатність критично мислити, що ми дивимося на улюбленого крізь рожеві окуляри. Не помічаючи очевидних всім оточуючим речей: його грубості або егоїзму, його примітивності або дріб’язковості. Подруги і мама вам можуть хоч по сто разів на дню твердити, що він вам не пара, але ви все одно будете наполегливо відповідати: «Ти його не знаєш, він не такий! »

Можна спробувати «зняти рожеві окуляри»?

Якщо у вас в анамнезі вже була парочка любовних історій, які закінчилися сумно, можливо, справа саме в тому, що ви занадто идеализируете партнера на перших порах знайомства. Спробуйте відповісти собі на просте запитання: «Що конкретно мені в ньому подобається? Які риси характеру мене приваблюють? Що в його поведінці мене захоплює, а що – насторожує? Як можуть розвиватися наші відносини, чи є у них майбутнє? »

Швидше за все, навіть якщо аналіз буде не дуже оптимістичним, ви не порвете з чоловіком. Однак, промовивши вголос (або записавши на папері) свої міркування, ви частково повернете собі можливість тверезо мислити. І почнете більш уважно придивлятися до поведінки свого партнера, робити висновки. Є великий шанс, що це допоможе вам уникнути дурниць.

А це точно любов?

Рано чи пізно, перша хвиля закоханості схлине, і ви виявите, що полюбили зовсім не того чоловіка. Що він вам не підходить, а як максимум – руйнує вас як особистість. Якщо навіть після того, як відносини очевидно заподіюють біль, страждання, приносять проблеми в житті, ви продовжуєте наполегливо чіплятися за них, варто подумати: а чи справді це любов? Любовна залежність зовні може бути дуже схожа на любов. Однак, як і інші залежності, позбавляє нас свободи, змушує діяти всупереч власній волі.

  • Незважаючи на задоволення і насолоду, яку ви час від часу відчуваєте у відносинах, основні ваші емоції – негативні?
  • Ви відчуваєте, що не можете контролювати себе, свої бажання, всі ваші вчинки інстинктивні?
  • Хоча відносини приносять вам фізичний або психічний шкода, ви не бажаєте їх припиняти?
  • Хоча все йде не так, як вам хотілося б, ви все одно чіпляєтеся за думка про те, що зустріли споріднену душу, і не можете його втратити?

Якщо ви дали на ці запитання позитивні відповіді, можливо, те, що вами рухає – це не любов.

Бажання змінити коханого

Ви всерйоз вважаєте, що можете «перевиховати» чоловіка, зробити його краще. Однак насправді ви прагнете «підігнати» його під ті стандарти, які самі для себе визначили. Але ж сенс любові зовсім не в тому, щоб зробити людину зручним для себе. Якщо ви не готові приймати чоловіка таким, який він є, значить, ці відносини пора припиняти.

Відчайдушна спроба уникнути провалу

Якщо у вас постійно живе страх залишитися одній, якщо ви в глибині душі вважаєте, що гідні любові з-за того, що з вами щось не так, ви напевно будете прагнути залишитися поруч з цим чоловіком. Навіть якщо він зовсім не той, хто вам потрібен, ви спробуєте переконати себе в протилежному.

Може, замість витрати сил на дурні відносини, краще спробувати розібратися в собі? Свої страхи і комплекси, травмах та установках? Напишіть свою думку в коментарях!

Дякуємо за лайк і підписку на мій канал

Чекаю ваших коментарів!

Буду радий бачити вас на моєму каналі YouTube

Також ви можете прочитати ще кілька моїх статей: