Всесвіт

Є метеорити в метеорних потоках?

Є метеорити в метеорних потоках або вони існують в космічному просторі за роздільності?

Метеорний потік – це летить приблизно по одній орбіті метеорний рій, так зване речовина, викинуте з поверхні комет. Іншими словами, це сукупність метеорів, сформована роєм метеоритних тел.

Що цікаво, окремий метеорний потік активний лише в певну пору року. У той час, коли , здійснюючи рух по орбіті навколо Сонця, перетинається з орбітою потоку.

Нерідкі випадки, коли об’єднуються в потоки, формуючи безперервні метеорні маси. Причому вони з’являються в певному місці і в певний час. Наразі офіційно відомо 64 подібних груп, і більше 300 потенційних, але ще не підтверджених.
Варто відзначити, найвідоміші з них: Леоніди, Персеїди та квадрантиди, який падатиме.

Найголовніше, розрізняти метеорні потоки і метеоритні дощі. Хоча навіть їх назви відображають зміст. Перші складаються з метеорів, що згорають при вході в , а другі з метеоритів, які потрапляють на поверхню. Правда, дощі пов’язані з потоками, що часто вони відносяться до них, але володіють більшою швидкістю руху.
Незважаючи на те, що під час дощів в земну атмосферу потрапляє велика кількість космічних частинок до поверхні долітає лише мала частина. В основному вони згоряють. Ну а ті, які все-таки потрапляють на планету, зовсім невеликі і досить неміцні. Тому значна частина метеорних потоків відбувається від комет, їх компоненти крихкі і руйнуються при русі через атмосферні шари.

Можна сказати, що в метеорних потоках знаходяться до пори до часу, а в якийсь момент починають жити своїм життям.
Власне кажучи, спостережуваний нами з Землі зорепад, як правило, це не падаючі світила, а явище метеорних потоків або метеоритних дощів. Зараз це відомо, але раніше люди вірили в те, що з неба падають зірки.