Жіночність

Якщо не можете довго заснути спробуйте розтерти лоб і зони початку зростання волосся

Ви не можете заснути і до 3 ранку крутитеся в ліжку? Знайомо, чи не так. Природно, що причин на це може бути багато: може феєрверки сусіди пускають, а може думки власні спати не дають. Але якщо сусіда ще можна пережити, то ось з власними думками і задумою куди складніше. А чи знали ви, що поки ваша особа перебуває в напрузі ви продовжуєте думати і ніяк не можете відпустити момент? Так, і так може бути. Тому, якщо не можете заснути, то спробуйте попрацювати з особою. У нашому випадку ми розтирати чоло. Як це працює? Давайте дивитися.

Дуже часто проблеми зі сном можуть бути пов’язані з нашим особою. Справа в тому, що протягом дня ми відчуваємо багато різних емоцій: позитивних чи негативних. Але всі в тій чи іншій мірі впливають на напругу особи, і просто так воно не йде. Природно, що є зв’язок нашого обличчя і емоцій, як і емоцій та особи. І для того, щоб це зрозуміти можна зробити такий експеримент: або посміхнутися через силу, коли ви не в дусі, або зробити вираз обличчя таке, коли ви засмучені, якщо емоції вас переповнюють. І ви відразу відчуєте різницю і зрозумієте цю зв’язок.

Що ж ви робите, коли починаєте думати? Так, ми починаємо використовувати лоб: похмуре його, напружуємо, але рішення прийшло, а думки все одно крутяться в голові, так як напруга з чола нікуди не пішло, так як ви з цим нічого не робите. Природно, що на сон це впливає в прямому сенсі. І, навіть якщо ви лежите і вже готуєтесь до сну, то все одно продовжуєте думати до тих пір, поки або сон не візьме своє, або ви не розслабите особа. Зробити це можна за допомогою простого і легкого розтирання чола подушечками пальців.

При цьому пам’ятаємо, що при наявності проблем про будь-якій вправі і дії варто поговорити з фахівцем про те, що ви збираєтеся робити.

Як практикувати вправу, якщо ви не можете довго заснути:

Зазвичай, вправу роблять лежачи в ліжку перед сном. Просто злегка розтираючи область лоба і початку зростання волосся за допомогою подушечок пальців, дотримуючись хід ліній. Зазвичай для розслаблення вистачає 5-6 хвилин. Розтирання лоба і рухи руками не повинні бути дуже різкими, так як це буде бадьорити, а не розслабляти. Вправою робимо з закритими очима, краще в масці для сну для кращого ефекту та швидкого сну.