Жіночність

Бавовняне вправа для голови: це молодість обличчя, ріст волосся і хороша працездатність

Бавовняні вправи, гімнастики і масажі дуже гарні, і що найголовніше популярні і прості в дії. Дуже часто подібні практики можна зустріти в китайських гімнастики, тільки там нам пропонується робити цю вправу з допомогою кулаків, а ми все-таки починаємо з долонь, так як не зовсім звичні до подібних технік. Але, якщо про руках, ногах ми вже говорили, і навіть особі, то ось голову я упустила, точніше ми будемо проплескувати долонями тільки зону росту волосся. Але що дає практика? Як її робити? Сьогодні поговоримо.

Як ви вже знаєте будь-які удари в східній культурі спрямовані на поповнення енергетичної складової, а також розгін енергії Ци. Якщо хто не в темі, то даоські практики дуже люблять оплески, постукування і інші виброупражнения, що допомагають енергії Ци йти по меридіанах і не застоюватися. Якщо енергія встає на одному місці – це досить погано. А сама енергія Ци і її гарний хід – це запорука молодості, довголіття і здоров’я фізичного тіла. І ви напевно вже чули про те, що є поплескування стоп, рук, обличчя, а ось тепер ми ще й про голові говоримо. У китайських практиках це вправа представлено у вигляді постукувань (роблять кулаками), але ми з вами спочатку повинні звикнути до вправи, чому все ж краще робити поплескування (відкритою долонею).

Друзі, не плутайте: поплескування – відкрита долоня, постукування – кулак, рубление – бічна частина долоні. Все це вибропрактики, але руки використовують теж по різному і сила впливу у них різна. Оплески – це самий мінімум.

Але, що саме дає нам це вправа у вигляді ударів для голови – давайте подивимося:

  • Це проста вправа для пробудження зранку – використовувалося в гімнастиці японських гейш для молодості особи
  • Вправа допомагає думати, покращує пам’ять і працездатність, концентрацію
  • Покращує ріст волосся
  • Покращує зовнішній вигляд обличчя та його молодість. Зменшується вираженість зморшок на лобі і втомленого вигляду
  • При цьому це просто розслаблює і заспокоює

Але, користь користю, а про недоліки також пам’ятати треба. І при наявності серйозних проблем варто поговорити з фахівцем про те, яку зарядку або гімнастику ви вирішили пробувати.

Як робити вправу:

Хитрого в цій практиці нічого немає, просто намагайтеся робити удари по лініях, що ви бачите вище. Сідайте на стілець, постава пряма і долонями починаємо м’яко поплескувати голову, починаючи від чола і йдемо до потилиці. Вправа займає 4-5 хвилин, можна починати від хвилинки в якості зарядки. Удари повинні бути дуже легкі, вам повинно бути комфортно.