Спорт

Цим літом можу носити шорти не соромлячись: як прибрати целюліт і змінити якість тіла

Не віриться, що ось-ось настане пора спідниць і шортів. Часу залишилося не так багато – сьогодні поділюся своїм досвідом, як змінити якість тіла до літа.

Хочу звернути увагу, що це стаття не про те, як прибрати 10 кг за тиждень. Скоріше, про те, як прибрати зайву в’ялість, «желейность» і зробити тіло більш підтягнутим

Привіт! Я Марія, і мені страшенно працюють дієти, підрахунки калорій і інтервальне голодування. Але я навчилася утримувати свою вагу в узді і за останній час сильно змінила якість тіла.

Спорт

Гучне слово. Мені більше подобається фітнес) У мене було багато спроб походу в зал, але займатися регулярно я стала тільки після того, як пообіцяла собі, що все буду робити в кайф. І ось вже майже рік я ходжу в зал 2-3 рази в тиждень. Роблю все без надриву і по великій любові.

Найбільше мені подобається пілатес і кардіо, іноді басейн. Зал рідко, але до залізок я вже звикла. І ось який висновок я зробила: біг – найбільш ефективний спосіб привести тіло в діло». Саме при бігу жир топиться, і наша желейное тіло перетворюється в пружне.

Бігати зараз можна і на вулиці – це складно, я знаю. Починайте з 15 хвилин в день в низькому темпі. Стежте за пульсом, переходьте на крок, коли це необхідно. Якщо біг прям дратує, обирайте будь-яку іншу активність. Головне, щоб вона була регулярною.

Іноді доріжку міняю на еліпсоїд. Тут на постійному пульсі можна пройти дуже багато)

Вода

Нам всі вуха прожужжали про воду, але вона дійсно працює. Дуже багато налагодиться в організмі, якщо випивати добову норму. У тому числі поліпшується обмін речовин, спалюються зайві калорії і, простіше кажучи, йде жирова маса.

Зараз я п’ю за 2,5 літра води в день. Мені нескладно пити воду. Складно планувати свій день так, щоб це робити) Але я звикаю та насправді відчуваю себе краще.

Догляд

Мабуть, ця сама приємна, але не менш ефективна частина. Впливати на наше тіло ми можемо не тільки зсередини, але і зовні. І тут нам на допомогу косметика, яка здатна боротися з целюлітом.

Я регулярно роблю собі масаж скрабом – це допомагає в боротьбі з целюлітом і підтягує шкіру. А якщо в складі є сіль – це подвійна користь. Скраб робить шкіру більш пружною і підтягнутою, а сіль виводить зайву рідину з організму. Зараз я використовую натуральний .

Запах кави просто розбурхує мій мозок) Цей скраб люблю використовувати саме вранці, тому що він неймовірно бадьорить

Скрабом я масажую проблемні зони і трохи торкаюся все тіло. У складі є масла, тому шкіра після нього залишається пружною і наситила. Проводжу процедуру 2 рази в тиждень. Це швидко, просто і неймовірно приємно.

Ну а щоб шкіра виглядала доглянутою, в інші дні я використовую. Коли наношу його на шкіру, відчуваю себе як в СПА-салоні. Консистенція досить незвичайна – від тепла тіла суфле тане і розтікається приємним зволоженням по шкірі.

Це засіб зараз використовую і для п’ят – масло ши і кокоса у складі насичують навіть саму грубу шкіру на тілі. Запах від суфле приємний і стійкий – довго слід за мною по квартирі. Хоча після його використання я віддаю перевагу лягти в ліжко і заснути)

Незважаючи на свою консистенцію і відмінне зволоження, суфле швидко вбирається

Скраб і суфле можна замовити на Wildberries – посилання залишила вище. Тепер я знаю, що до підтягнутого тіла всього три кроки. Складно почати, але потім звикаєш, і все стає в радість. Навіть 2,5 літра води.