Спорт

Три вправи за 20 хвилин і ви перестанете відчувати трицепс

Вітаю всіх любителів тренувань з власною вагою. Сьогодні новий день, і тому нова тренування. Сьогодні будемо напружувати наш трицепс. Про нього ми часто забуваємо і не тренуємо його. Безумовно віджимання і бруси можуть зробити його сильним. Але є елементи, в яких трицепс вирішує.

Продуктивно попрацюємо над силою ваших м’язів, зокрема трицепс. Буквально 3 вправи і в загальній складності 20 хвилин змусять вас цілий день відновлюватися після тренування. Вправи дуже дієві. Також вони допоможуть зробити його більш рельєфним.

Забудьте про друзів які стверджують: “Трицепс прокачаєш тільки гантелями”. Вони не розбираються. Так і скажіть їм. Просто покажіть цю тренування і змусьте її виконати.

ПРИСТУПАЄМО ДО ТРЕНУВАННЯ

Перш ніж з повною серйозністю приступати до тренування варто приділити велику увагу розминки. Розімніть весь корпус і не важливо, що тренування тільки трицепса. Ваше тіло повинно бути повністю готове до навантаження.

Приділіть час трицепса. Потягніть його трохи. Не більше 20 секунд розтяжки. Не знаєте як? Переходьте сюди:

Наша мета пропрацювати м’язи трицепса. Тобто буде працювати за підходами і обов’язково виконувати повільно.

ПЕРШ НІЖ ПОЧИНАТИ ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ ПРАВИЛО: М’ЯЗИ РОСТУТЬ НЕ З-ЗА КІЛЬКОСТІ ПОВТОРЕНЬ, А ВІД ЧАСУ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ!

1 вправа: Французькі віджимання

3 підходи по 10 віджимань. Відпочинок між підходами: 2 хвилини

Знайома назва? У бодібілдингу є французький жим зі штангою. Рух ліктьового суглоба і робота трицепса одна і та ж. Це заміна тренажерного залу і залозок.

Версія гифке призначена для профі, так як тіло повністю паралельно підлозі. Щоб полегшити необхідно знайти трубу вище. Також підійде шведська стінка. Руки повинні йти вздовж голови. Не обов’язково доводити до 90 градусів ліктях, підійде кут в 120 градусів.

Не отклячивайте п’яту точку. Ваше тіло повинно бути рівним, як при звичайному віджиманні. Забудьте про ривках. Головне відчувайте трицепс. Він повинен почати працювати з четвертого повторення.

2 вправа: Віджимання в сторони

3 підходи по 8 віджимань. Відпочинок між підходами: 2 хвилини

Досить важке вправу, хоча так і не скажеш. Техніка: згинайте ліктьовий суглоб у бік під час віджимання. Робити повільно без різкості. Тіло тримати рівно.

Якщо здалося лекго, то не робіть з колін, а триматися на ногах. Так буде набагато важче. Лікті можуть боліти. Тому ще раз розімніть ліктьовий суглоб.

3 вправа: Алмазні віджимання

3 підходи по 12 віджимань. Відпочинок між підходами: 2 хвилини

Це віджимання зі зведеними руками у формі трикутника. Останнім десяте повторення зробіть якомога повільніше, щоб ваші трицепси просто не могли тримати. Не намагайтеся шахраювати і зробити якомога швидше. Пам’ятайте про правило перед тренуванням.

Буквально знадобилося 20-24 хвилини на таку потужну тренування. Не вірите? Вам варто спробувати!

Якщо не вистачило навантаження, то добейте згинання від лави на максимум.

ФАКТ! Грег Плит завжди стверджував: Важливо як ти ставишся до справ мають до тебе ставлення. Завжди вичавлюй максимум. А якщо не хочеш, то не берися за це діло.