Суспільство

Як втекти з жахливого побачення?

Від провального побачення не застрахований ніхто. Вам здавалося, що цей чоловік дуже милий, але, тільки сівши за столик в ресторані, він поліз вам під спідницю. Як раз в той момент, коли настав час розраховуватися за обід, чоловік запропонував вам поділити рахунок навпіл, але ви були до цього зовсім не готові. Або чоловік затягнув вас в підозрілий клуб, і ви з жахом чекаєте, що ось-ось буде поліцейська облава. . . Таких прикладів можна навести сотні, напевно у вас теж знайдеться парочка історій з власного досвіду. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть уникнути проблем на самому побаченні і кілька пом’якшать переживання від його провалу.

Підготовка

Будь-яка зустріч з незнайомцем, навіть якщо він здається вам дуже милим, може бути чревата розчаруванням або навіть небезпекою. Тому:

  • Візьміть за правило завжди (! ) говорити близькій людині (мамі, подрузі), з ким у вас зустріч і куди ви з ним йдете. Під час зустрічі, навіть якщо вона проходить гладко, скиньте повідомлення близькій людині, нехай навіть дуже коротеньке: «У мене все ок».
  • Не чекайте нічого надприродного. Збираючись на зустріч, повторюйте собі: «Це просто зустріч. Може, він виявиться милим, а може, й ні». Не сприймайте знайомство як поворотний момент в вашої долі.
  • Не погоджуйтеся зустрічатися в підозрілому або відокремленому місці. Навіть якщо чоловік бере вас на «слабо».

Як втекти, якщо все йде не так?

Просто встати і піти

Іноді це краще рішення, особливо якщо чоловік починає дозволяти собі зайве або веде себе неадекватно. Відвертість в даному випадку – найкраща тактика. Можете сказати наостанок: «Не хочу витрачати час на спілкування, яке мені не подобається».

Заздалегідь домовитися з подругою або родичкою про «тривожну кнопку»

Якщо ви відправите їй визначене коротке повідомлення, вона миттю вам подзвонить або навіть приїде, щоб забрати вас, під будь-яким приводом. Тільки пам’ятайте, що написати таке повідомлення треба швидко і непомітно для чоловіка, щоб він не встиг перешкодити.

Послатися на головний біль

Банально, але цей прийом спрацьовує. Особливо якщо ви не хочете говорити прямо, що відчуваєте себе поруч з чоловіком жахливо. Швидше за все, він зрозуміє, що справа не в головного болю.

Спробувати отримати користь

Вам відверто не подобається чоловік, але ви не хочете тікати. Що ж, використовуйте час собі на благо. Наприклад, спробуйте витягти з нього корисні для вас відомості. Раптом він ненароком згадає, що їздив в Іспанію, а ви плануєте поїздку в цю країну. Розпитайте про те, куди краще сходити, що краще їсти і де зупинитися.

Влаштувати маленьку аварію

Наприклад, як би випадково перекинути на себе склянку з напоєм і засмученим голосом повідомити, що ви не можете продовжувати зустріч у такому жалюгідному вигляді. Швидше за все, ваша маленька хитрість спрацює, але ось біда: чоловік так і не зрозуміє, що його відшили. І вам доведеться витратити якийсь час на те, щоб помістити його в чорний список в телефоні. Або, як варіант, дохідливо пояснити, що він – не ваш принц.

Як прийти в себе після жахливого побачення?

Ніяких докорів сумління

Не варто картати себе в тому, що ви сказали щось не так, неправильно подивилися чи не так обернулися. Подумайте: наскільки важливе місце у вашому житті буде займати цей провал? Напевно, років через п’ять ви навіть не згадаєте про цю зустріч. Чи будете згадувати з посмішкою.

Визнайте свою суб’єктивність

Можливо, кому-то чоловік здасться ідеальним, просто він – не ваш чоловік. Те враження, яке у вас від нього залишилося, складається з двох чинників: об’єктивної реальності і суб’єктивного сприйняття її. Подумайте: що саме вас відштовхнуло, і чому? Цей урок може стати в нагоді вам в майбутньому, щоб заздалегідь спрогнозувати результат знайомства.

Похваліть себе

Напевно, в процесі побачення ви зробили щось правильне і красиве, словом – були на висоті. Похваліть себе за адекватність, почуття гумору, вміння швидко орієнтуватися в ситуації і так далі. Схвалення самої себе дозволить вам зануритися в пучину самобичування.

Не впадайте у відчай

Будь-який приватний невдалий випадок ще не говорить про те, що в майбутньому у вас не буде більше приємних побачень. Якщо є бажання, поговоріть про це з подругою, можливо, вона вам розповість кілька подібних випадків із свого життя. І ви зрозумієте, що життя триває.

Вибачтеся

Іноді варто зателефонувати і написати чоловікові і попросити у нього пробачення. Особливо якщо ви розумієте, що вели себе не зовсім гідно. Навіть якщо він кине трубку або не відповість на текстове повідомлення, сам факт вибачення допоможе вам позбутися від почуття провини.