Суспільство

Завищені вимоги до чоловіків

Здорово, якщо ви хочете бачити поряд з собою гідного чоловіка. Але якщо ваша планка очікувань занадто висока, якщо вашою улюбленою приказкою стала фраза: «Нині хорошого чоловіка не зустрінеш», задумайтеся: чи не занадто багато ви вимагаєте від потенційного партнера?

Звідки з’являються завищені вимоги?

Гарні фільми, розповіді подруг і спогади батьків з ранньої юності формують у кожної жінки ідеальний образ принца. Звичайно, у нього маса переваг і майже немає недоліків. І коли приходить час шукати собі пару, дівчина мимоволі порівнює кожного чоловіка з цією ідеальною картинкою. І справа навіть не в нереальності очікувань, а в тому, що далеко не факт, що намальований в уяві образ підходить саме вам. Це як приміряти сукню з чужого плеча: начебто і красиве і стильне, але на вашій фігурі не сидить.

А ви стикаєтеся з реальним чоловіком, і навіть закохуєтеся в нього. Однак придуманий образ нікуди не подівся, і ви мимоволі думаєте: «Так, він хороший і милий, але. . . Але у нього немає і половини тих якостей, які я хотіла бачити в своєму обранцеві». З’являється нехороша думка: «А раптом я знизила планку? Раптом погодилася на відносини тільки для того, щоб не залишитися одній? »

З цієї ситуації є три виходи.

  • Перший: негайно порвати з чоловіком і знову пуститися на пошуки свого ідеалу, раз за разом розчаровуючись.
  • Другий: спробувати переробити свого коханого, втиснути його в той образ, який не дає спокійно насолоджуватися відносинами. Чи варто говорити, що потуги переробити іншої людини не закінчаться нічим, крім розчарувань, скандалів і образ?
  • І третій: змінити свої вимоги до чоловіків. Зробити їх більш реалістичними, а, головне – тими, які потрібні саме вам.

Як зрозуміти, що у вас завищені вимоги?

Ваш чоловік не в змозі їх виконати, в силу особистих якостей

Справді: якщо ви вимагаєте від сором’язливого людини стати лідером, ви вимагаєте від нього неможливого. Якщо ви хочете, щоб людина, мовою любові якого є турбота, постійно обсипав вас компліментами, ваші зусилля не увінчаються успіхом.

Ніякої у світі чоловік не може відповідати вашим вимогам

Є взаємовиключні якості особистості, які ніяк не можуть «зійтися» в одному людини. Наприклад, не можна бути одночасно брутальним і ніжним, щедрим і бережливим, інтровертом і екстравертів. Ви хочете, щоб чоловік постійно був поруч з вами, але при цьому, успішно будував кар’єру? Не можна заробляти вагони грошей, якщо не вкладати в роботу час і ресурси.

Те, що ви хочете, неможливо демонструвати постійно

Можливо, десь в глибині душі ви досі думаєте, що чоловік завжди має бути сильним і ініціативним, але це не так. У чоловіків, так само, як і у жінок, бувають періоди в сумі, безсилля або депресії. Ніхто не може весь час бути дотепним або позитивним, навіть щедрість має свої межі.

Як зрозуміти, що варто вимагати від свого чоловіка?

  • Отже, візьміть папір і ручку. Розділіть аркуш по вертикалі, зліва напишіть всі ті якості, які ви хотіли б бачити у своєму чоловікові. Не соромтеся і не стримуйте себе, чим більше якостей ви позначите, тим краще.
  • В правій колонці напишіть, що вас однозначно не влаштує в партнері. Це може бути що завгодно: риси характеру, рівень достатку або освіта, звички і оточення.
  • Уважно перегляньте ліву колонку: відсутність яких якостей ви б змогли пережити? Наприклад, було б здорово, якщо б він знав досконало англійську, але якщо ваш чоловік не поліглот, ви це переживете.
  • Тепер подивіться на ліву колонку: з якими вадами ви могли б змиритися? Наприклад, немає нічого хорошого в тому, що чоловік не вміє тримати в руках молоток. Але для вас “рукастость” – не найголовніше в ньому.
  • Виконайте ці дії кілька разів, аж до того, поки в обох списках не залишиться по 5-7 визначень. Швидше за все, це і є ті критерії, за якими вам варто оцінювати чоловіка, який претендує на ваше серце. Особисто для вас ці вимоги – зовсім не завищені і не надумані.